Milli Eğitim Bakanlığı’nın 16-27 Mart tarihleri arasında tüm ilk ve orta öğretim kurumlarını tatil etme kararı almasının ardından Eczacıbaşı Geleceğe Smaç etkinlikleri ile ilgili olarak alınan kararları bilgilerinize sunuyoruz:

  • 21-22 Mart 2020 tarihlerinde Bahçeşehir Kampüsü’nde düzenlenmesi planlanan Ailemle Voleybol Şenliği iptal edilmiştir.
  • 6-10 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenmesi planlanan Gelişim Takımları Turnuvası iptal edilmiştir. Turnuva ile ilgili ödeme yapmış olan velilere 16-20 Mart tarihleri arasında iade yapılacaktır.
  • 14 Mart Cumartesi 2020 – 29 Mart Pazar 2020 tarihleri arasında Voleybol Okulları antrenmanları iptal edilmiştir. Okulların resmi tatili devam ettiği sürece antrenman yapılmayacak, okulların açıldığı tarihten itibaren voleybol okulları da yeniden açılacaktır.
    Voleybol okulları faaliyete geçtikten sonra, iptal edilmiş olan antrenmanlarla ilgili olarak telafi antrenmanları yapılacak ve/veya gerekirse velilerimizin yapmış olduğu ödemeler sonraki aylara mahsup edilecektir.
    Mart ayı ödemesi yapmış olan veya gelecek aylarla ilgili olarak peşin ödeme yapmış olan velilerimizden para iadesi talebinde bulunacak olanlar varsa, bilgi@gelecegesmac.com adresine yazarak bize başvurmalarını rica ediyoruz. Bu başvurular 16-20 Mart tarihleri arasında değerlendirilecek ve sizlere geri dönüş yapılacaktır.
  • 14 Mart Cumartesi 2020 – 29 Mart Pazar 2020 tarihleri arasında Gelişim Takımları Antrenmanları iptal edilmiştir. Okulların resmi tatili devam ettiği sürece antrenman yapılmayacak, okulların açıldığı tarihten itibaren takım antrenmanları da yeniden başlayacaktır.
    Takım antrenmanları başladıktan sonra, iptal edilmiş olan antrenmanlarla ilgili olarak telafi antrenmanları yapılacak ve/veya gerekirse velilerimizin yapmış olduğu ödemeler aylık ödeme yapılan kampüslerde sonraki aylara, yıllık ödeme yapılan kampüslerde gelecek sezon ödemelerine mahsup edilecektir.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.