2-5 Şubat tarihlerinde İstanbul Marmara Koleji kampüsünde düzenlenen Eczacıbaşı 1. Gelişim Takımları Turnuvası’na katılan sporcularımız, olumlu geribildirimleri ve önerileri ile tüm ekibimizi mutlu etti.

İstanbul Ayazağa ve Dragos’tan performans takımları; İstanbul Etiler, Dragos ve Koşuyolu’ndan gelişim takımları; Bursa’dan gelişim takımları ve diğer misafir takımların katılımı ile gerçekleşen Eczacıbaşı Gelişim Takımları Turnuvası’nda geribildirim formu dolduran sporcuların tamamı turnuvadan çok mutlu ayrıldıklarını ve turnuvanın başarılı geçtiğini belirttiler.

Sporcuların tamamı Ağustos ayında Bodrum’da düzenlenecek ikinci turnuvaya katılacaklarını veya katılmayı düşündüklerini söylerken geribildirim formlarını aşağıdaki gibi yanıtladılar:

Soru Çok Olumlu veya Olumlu
Turnuva eğlenceli miydi? %100
Maçlar çekişmeli ve keyifli miydi, maçların senin voleyboluna katkıda bulunduğuna inanıyor musun? %100
Özel antrenmanları beğendin mi, daha çok olmasını ister miydin? %85
Konaklama olanaklarını nasıl buldun? %65

“Bu turnuvanın ne sıklıkta düzenlenmesini istersin?” sorusuna sporcuların yanıtları ise şöyle oldu:

Her ay                   %16
İki ayda bir          %44
Üç ayda bir          %34
Altı ayda bir        %6

Minik ve küçük takımlar düzeyinde gerçekleştirilen bu ilk turnuvadaki çok yoğun antrenman ve maç programına rağmen bazı sporcuların daha uzun süren maçlar istemesi ise dikkat çekti.

Ağustos ayında Bodrum’da minik, küçük, yıldız ve genç kız takımları kategorilerinde farklı tarihlerde düzenlenecek kampa sadece Eczacıbaşı gelişim takımlarının değil, misafir kulüplerin ve takımların da katılımı bekleniyor.