Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü’nün 2016 yılında bir araya gelerek oluşturdukları “Geleceğe Smaç Projesi” büyümeye devam ediyor.

Türkiye’de 8 ilde toplam 14 kampüste geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi amaç edinen Geleceğe Smaç Projesi’nin kampüs sorumluları, 14 Haziran 2019 tarihinde Geleceğe Smaç Projesi İdari Sorumlusu Sırma Üç tarafından düzenlenen organizasyonla İstanbul Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde buluştu.

Toplantıda projenin geçirdiği evreleri, 2018-2019 sezonu değerlendirmesi, 2019-2020 sezonunun planlaması gibi önemli konular değerlendirilirken aynı zamanda gelecek sezonlarla ilgili yeni uygulanması planlanan projeler de konuşuldu.

Toplantıya Geleceğe Smaç Projesi İdari Sorumlusu Sırma Üç ile birlikte Teknik Koordinatörü Yeşim Durmuş, İdari Koordinatörü Aybike Merdi, Kocaeli ve Sakarya kampüsleri sorumluları Soner Binici ve Gökçen Binici, Bodrum Kampüsü sorumlusu Cem İpçi, Ankara kampüsleri sorumlusu Barış Hamaz, Antalya kampüsü sorumlusu İlhan Yılmaz ve İzmir kampüsleri sorumluları Zehra Seyman ve Murat Kutlu yer alırken ES Voleybol Başantrenörü Bülent Güneş de toplantıda yer aldı.