8 ilde, 20 kampüste Eczacıbaşı Geleceğe Smaç takımlarında yer alan 11-18 yaş arasındaki yaklaşık 1000 sporcu uzaktan eğitim programları ile antrenmanlarına devam ediyor.

13 Mart 2020 tarihinde okulların tatil edilmesinin ve tüm spor faaliyetlerinin durdurulmasının ardından “uzaktan çalışma” programlarını hızlı biçimde uygulamaya geçiren ve Geleceğe Smaç antrenörlerini kendi takım grupları ile internet üzerinden buluşturan Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Ekibi, fiziksel antrenmanlar ve teorik eğitimler ile çalışmalarını sürdürüyor.

Herkesin sağlığı için evde kalmanın zorunlu olduğu bu dönemde sporcuların rutin uyku, beslenme, hareket ve çalışma düzenlerini korumalarını sağlamak, hem sporculara hem de ailelerine moral ve motivasyon kaynağı olmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Geleceğe Smaç ekipleri, evde kaldığımız süre boyunca çalışmaya devam edecekler.

Takım sporcuları ile canlı antrenmanlar yapan, takım toplantıları ve sohbetler ile bu antrenmanları destekleyen Geleceğe Smaç ekibi, voleybol okulu öğrencileri için de “Evde Voleybol Okulu” antrenman videoları hazırlayarak öğrencilerin aileleri ile birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlamayı hedefliyor.

Antrenman programları için https://gelecegesmac.com/evde-voleybol-antrenman-girisi/  sayfasına bakabilir, geleceğe Smaç öğrencisi değilseniz bile “Evde Voleybol Okulu” programlarına katılmak için https://gelecegesmac.com/evde-voleybol-okulu/ sayfasından kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.