Geleceğe Smaç Antalya kampüsü Küçük A takımı

Geleceğe Smaç Antalya kampüsünde mücadele eden ikin takımımız il birinciliği elde ederek Türkiye Şampiyonası elemelerine katılmaya hak kazandı.

Antalya altyapı liglerinde Küçük Kız kategorisinde yarışan Geleceğe Smaç Antalya kampüsü Küçük A takımımız ve Genç Kız kategorisinde mücadele eden Genç Kız takımlarımız, gruplarında oynadıkları mücadeleler sonucunda Antalya birincisi olarak nisan ayında oynanacak il dışı elemelerine katılmaya hak kazandılar.

Küçük A takımımız 18-21 Nisan’da, Genç Kız takımımız da 25-28 Nisan tarihlerinde il dışı elemelerinde Eczacıbaşı ve Antalya’yı temsil edecekler.

Bunun yanı sıra, Antalya altyapı ligleri Midi Kız kategorisinde mücadele eden Midi Kız takımımız 19 Mart 2019 tarihinde final maçına çıkacak. Öte yandan Yıldız Kız kategorisinde mücadele eden Yıldız Kız takımımız ise Antalya finallerinde son 4 takım arasına kalmayı başardı. İki takımımız da önlerindeki maçları kazandığı takdirde Geleceğe Smaç Projesi, Antalya’dan iki il birincisi daha çıkartmış olacak.

Bu başarı için tüm sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ederiz.

Geleceğe Smaç Antalya kampüsü Genç Kız takımı