3 – 4 Şubat 2018 günleri arasında gerçekleştirilen 3. Ailemle Voleybol Şenliği’ne İzmir, Çorlu, Dragos, Koşuyolu, Etiler Geleceğe Smaç kampüslerinden aileler katıldı.

Şenlik Programı

Gün boyu sürecek etkinlikler Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde gerçekleştirilirken, konaklama Maltepe Cevahir Otel’de yapıldı. Etkinliğe konaklamalı katılan ailelerin yanı sıra, sadece Kovan etkinliklerine katılacak ve otelde konaklamayacak aileler de bulunmaktadır.

Sadece öğrencilerin katıldığı mini voleybol ve dön kazan voleybol seanslarına, ES Voleybol kız ve erkek sporcuları da katılacaktır. Amaç, öğrencilerin mümkün olduğu kadar çok eğlenceli maç yaparak, mümkün olduğu kadar çok arkadaş edinmelerini sağlamaktır.

Şenliğin Amacı

  • Farklı Eczacıbaşı kampüslerinde antrenman yapan voleybol okulu öğrencilerini ve ailelerini bir araya getirmek,
  • 6-12 yaş arasındaki voleybol okulu öğrencilerinin yarışma formatında olmayan şenlik havasında hem arkadaşları ile hem de aileleri ile keyifli zaman geçirmesini sağlamak,
  • Şenliğe katılan ailelere, “bu yaş grubunun voleybolu sevme ve eğlenceli oyun oynama yaşı olduğu” mesajını vermek,
  • Tüm sporcuların Eczacıbaşı Spor Kulübü’nü daha iyi tanıması ve kurum kültürünü benimsemesi için çeşitli etkinlikler düzenlemek,
  • Tüm sporcuların, sporun zirvesi sayılabilecek Olimpiyatlar hakkında bilgi sahibi olmaları sağlamaktır.

OLİ nedir?

OLİ, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından düzenlenen ve genç nesillere erken yaşta spor kültürü ve olimpizm ruhunu aşılamayı amaçlayan Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesidir. Şenliğin 2. günü OLİ ekibi ailelere sunum yapacaktır.

Sizdrama Etkinlikleri

Drama etkinlikleri ile kişisel gelişim programları uygulayan SizDrama (http://www.sizdrama.com/) ekibi; voleybol okulu programlarının amaçları ile ilgili olarak velileri bilinçlendirmek üzere eğlenceli oyunlar düzenleyecektir.

03 Şubat 2018 Programı

04 Şubat 2018 Programı