Mart 2020’den bu yana uzaktan görüntülü antrenmanlar ile ilgili edindiğimiz deneyimlerin sonucu olarak 2020-2021 sezonunda tüm voleybol okulu öğrencilerimize kesintisiz olarak hizmet vermek ve ister evde ister salonda olalım voleybol eğitimini sürdürmek istiyoruz. Halen hem spor salonlarında hem de görüntülü olarak uzaktan devam eden antrenmanlarımıza katılmak için gecikmeden bize başvurun.

Antrenmanlar:

Salon antrenmanları eskiden olduğu gibi 1 saat 15 dakika sürer, uzaktan görüntülü antrenmanların süresi 1 saattir.

Salon antrenmanlarında, antrenmanlara katılan öğrenci sayısı bir önceki seneye göre %50 indirilmiştir. Örneğin bir önceki sezonda 30 öğrencinin antrenman yaptığı salonda bu sezon 16 öğrenci antrenman yapar.

Voleybol okulu kayıtlarını yıllık yaptıran öğrenciler aynı çalışma grubu içinde tutularak, gruba sezon içinde yeni öğrenci gelmemesi ve aynı çalışma grubunun tüm sezon devam etmesi sağlanır. Böylece sporcuların ve antrenörlerin sağlık takibi daha kolay olarak yapılır.

Voleybol okulu kayıtlarını aylık yaptıran öğrenciler farklı grupta yer alır, bu gruplara sezon içinde yeni öğrenciler katılabilir.

Halen bazı kampüslerimizde yıllık çalışma grupları dolmuştur, bazılarında ise kayıtlar devam etmektedir.

Voleybol okullarımıza kayıt yaptırmış olan öğrenciler, herhangi bir nedenle salon antrenmanına gelemeyecek olurlarsa (sağlık, uzaklık, diğer özel nedenler), bu antrenmanları telafi etmek üzere uzaktan görüntülü antrenmanlara katılabilirler.

    SPORCUNUN:

    VELİNİN:

    Kampüs Tercihi
    AyazağaDragosKoşuyoluAcıbademEtilerAtaköyBakırköy/FloryaBahçeşehirŞerifali